ייעוץ עסקי מקצועי

בתקופות של בלבלול, תקופות בהן קשה לקבל החלטה חד ערכית וברורה ובתקופות עם קשיים כלכליים או אסטרטגים בולט הצורך של העסק לליווי עסקי מקצועי. שירות זה מאפשר לבעל העסק לחשוב, לתכנן וליישם בצורה יעילה ורווחית מבלי להיכנס לבלבול מיותר שגורר איתו הפסדים ותחושות לא נעימות בבטן. לקוחותינו שוכרים את שירותינו מעל שנה ברציפות מסיבה אחת ויחידה והיא שהלקוח מצליח איתנו יותר.

ניהול כספים

רווח הפסד שלי מעולה! החשבון שלי בחובה. עסקים שמגלגלים מחזורים מקשים מאוד לנהל תזרים כספים תקין, וברוב המקרים אנו פוגשים בעלי עסקים עם מחזורים גבוהים מאוד ומגלים שהחשבון של העסק נמצא בחובה, והספקים טרם קיבלו את מלוא התשלום שלהם. סיטואציה זו, גורמת לבעל העסק (מתוך לחץ או חוסר הבנה בניהול כספים) להתחיל לדחות תשלום ולהאריך את תאריכי הפירעון של השיקים. מהלך זה נקרא "כיבוי שריפות" כן, כן, כיבוי שריפות. אם בעל העסק לא מצליח למצוא פיתרון ייסודי לבעיה זו, תזרים העסק ייחנק ולאט לאט בעל העסק מתחיל לאבד שליטה על סיפור ההצלחה שלו. הגרוע מכל, ניכיון תשלומים. בקיצור, בואו נדבר.

גיוס אשראי לעסקים

הרוב המוחלט של העסקים במדינה הינם עסקים ממונפים. בטח אתם שואלים למה? לפתוח עסק בימינו, או לעמוד בתחרות העסקית, דורש מבעל העסק לעמוד ברף מקצועיות ואיכות גבוהה מאוד. בהנחה שבעל העסק אינו מחזיק בעסקים אחרים, ובהנחה שהעסק דורש השקעה מיידית, האופציה היחידה העומדת בפני בעל העסק היא למנף את המהלך שלו בעזרת הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית בריביות טובות. נותני האשראי במדינה, במיוחד לאחד משבר הקורונה, החמירו את דרישותיהם לצורך אישור הלוואה עסקית. תחומים מסויימים נחסמו למתן אשראי ותחומים אחרים נדרשים לערוך יחד עם יועץ עסקי תוכנית עסקית מפורטת שתוכיח שלעסק תהיה יכולת החזר להלוואה המוצעת. בעזרת הקשרים שיש למשרדנו היום עם בנקים, ספקי אשראי חוץ בנקאיים וקרנות מינוף לעסקים. אנו יודעים להציע את המסלולים הטובים ביותר לכל עסק. אנו נילחם על התנאים של הלקוח על מנת לגייס לו תנאי הלוואה מעולים התואמים את הציפיות ולרוב מעבר לציפיות. רוצים הצעה מיוחדת? דברו איתנו

קורס CONTROL

המון הפתעות קיימות בשוק העסקים הישראלי. בעל עסק שאינו מיומן וערוך לכל ההפתעות, לרוב ימצא את עצמו בפינה מאוד לא נעימה בה אף אחד לא מוכן להציע לו עזרה. במהלך תקופת העבודה שלנו עם קהל לקוחותינו, גילינו שרוב העסקים הקיימים במדינה עומדים על חוט דק מאוד, ונמצאים ברמת סיכון גבוהה מאוד. נפילה קטנה והעסק מתרסק. לכן, התקבלה ההחלטה לבנות קורס מצומצם וזריז, קורס שיכשיר בעלי עסקים לנהל את העסק שלהם בצורה יעילה ואפקטיבית בעידן החדש, תוך כדי עמידה על קרקע איתנה ופוריה. לפרטים נוספים אפשר ליצור איתנו קשר.